Elastyczność i innowacyjność receptą na sukces

Elastyczność

Prawie 15-letnie doświadczenie oraz zaawansowanie technologiczne pozwala nam na oferowanie produktów najwyższej jakości.
Konsekwentnie dążymy w kierunku tworzenia produktów bardziej wyspecjalizowanych oraz zaawansowanych technologicznie.

Nasze atuty to: jakość, asortyment, szybkość dostawy, doradztwo techniczne.
Dzięki takim założeniom nasza firma umacnia pozycję jako strategiczny partner biznesowy.
Pozostałe publikacje
Nowoczesność i rozwój

Nowoczesność i rozwój

Schilsner Industry Group jest firmą z  polskim kapitałem, zatrudniającą  ponad 170 pracowników, posiadających obszerną wiedzę oraz duże doświadczenie w branży meblowej. Należymy do grona największych i najbardziej nowoczesnych przedsiębiorstw, produkujących obrzeża meblowe w technologii ABS i PP w Europie. 
Historię naszej firmy charakteryzuje ciągły rozwój i inwestycje w  segmenty związane z jakością produkcji, asortymentem i systemem obsługi klientów.

Misja, wizja, motto

Misja
Pragniemy, aby nasza marka była najchętniej wybieraną przez Klientów, dążąc do tego, aby nasze produkty umożliwiały im osiąganie ponadprzeciętnych wyników.

Wizja

Wizja firmy Schilsner to osiągniecie pozycji lidera wśród producentów obrzeży meblowych nie tylko w Polsce ale i na świecie.

Motto

Obrzeża tworzone z pasją i precyzją.

Misja, wizja, motto
Obrzeża meblowe

Obrzeża meblowe

Schilsner to rynkowy lider w produkcji obrzeży meblowych ABS dedykowanych płytom meblowym wiodących marek, takich jak Swiss Krono, Pfleiderer czy Kronospan. Kolorystyka obrzeży jest wynikiem drobiazgowego procesu projektowego, ścisłej współpracy z producentami płyt, wielu testów i wieloletnich doświadczeń.
Nasze dział jakości bada każdą partię towaru opuszczającą fabrykę. Sprawdzamy wszystkie parametry produkowanych obrzeży, takich jak ścieralność, wytrzymałość czy odporność wybarwień. Posiadamy liczne badania i certyfikaty uprawniające do sprzedaży naszych produktów na rynki o dużych wymaganiach jakościowych.
 

Współpraca

W naszej działalności stawiamy na partnerską współpracę. Dostawcy jak i klienci są dla nas równie ważni. To od nich w dużej mierze zależy jakość naszych produktów.

Współpraca
Godny zaufania partner handlowy

Godny zaufania partner handlowy

Schilsner to nowoczesne, dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo produkcyjne - to firma łącząca nowoczesność z tradycją. Zależy nam na osiąganiu jak najlepszych wyników przy jednoczesnym zachowaniu zasad fair-play.

Dane kontaktowe

SCHILSNER Industry Group Sp. z o.o.
ul. Bierutowska 77 51-317 Wrocław
tel. +48 71 35 00 601

Godziny pracy biura:
poniedziałek-piątek: 8:00-16.00

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
x