Kariera

Oferty pracy


    • Dział handlowy
    • Produkcja
    • Magazyn / Logistyka
  • Załącz plik

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracy dla potrzeb aktualnego lub przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Schilsner Industry Group Sp. z o.o.”

Aktualnie prowadzimy rekrutację na następujące stanowiska:

Schilsner dla Twojego rozwoju

Schilsner dla Twojego rozwoju

Nasza firma funkcjonuje na rynku od 2006 roku. Pracę zaczynaliśmy w zaledwie kilkunastoosobowym zespole, aktualnie zatrudniamy ponad 100 osób.
Kluczowym celem naszej polityki personalnej jest zapewnienie i utrzymanie zaangażowanego zespołu efektywnych pracowników, posiadających odpowiednie kwalifikacje. Dzięki temu tworzą stabilną strukturę organizacyjną i są świadomi swoich uprawnień i obowiązków. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie procesu Zarządzania Zasobami na podstawie zintegrowanych systemów zarządzania typu ERP.
Tworzymy zespół, który dąży do realizacji wspólnych celów. Kreujemy i rozpowszechniamy wysoką kulturę organizacji, dzięki czemu nasza firma jest postrzegana na rynku jako pożądany pracodawca.

Stabilne zatrudnienie i rozwój

Ludzie to największy kapitał firmy, dlatego dajemy pracownikom możliwość rozwoju i innowacyjnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Kompetencja, elastyczność, zdolność argumentacji to cechy, które są przez nas szczególnie doceniane. Przez ustalenie przejrzystych reguł i politykę odpowiedzialnego zarządzania budujemy trwałe więzi między zespołowe, determinujące realizowanie ścieżek rozwoju zawodowego. Służy to powstawaniu dobrych relacji ze współpracownikami, klientami i dostawcami.

Stabilne zatrudnienie i rozwój
Proces wdrożenia

Proces wdrożenia

Proces wdrożenia nowego pracownika w naszej firmie to bardzo przemyślane działanie mające na celu zapoznanie się ze strukturą firmy, jej historią, misją i celami.
To także możliwość spotkania i rozmowy z przedstawicielami poszczególnych pionów, którzy opowiedzą o swojej pracy i odpowiedzą na wszystkie pojawiające się pytania.

Proces ten umożliwia szerokie spojrzenia na całą organizację oraz poznanie swoich uprawnień, obowiązków i miejsca w strukturze.

Wzajemne relacje w organizacji

Firma stosując rzetelne i przejrzyste zasady zatrudnienia oraz inwestując w podnoszenie kwalifikacji pracowników, buduje zmotywowane i harmonijnie współpracujące zespoły pracowników.
Dzięki zaangażowaniu i kreatywności zatrudnionych osób, firma uzyskuje lepsze rezultaty ekonomiczne i zdobywa przewagę na bardzo konkurencyjnym rynku.
Wykwalifikowani pracownicy angażują się w proces tworzenia produktów na każdym etapie: powstawania receptury, wdrożenia, sprzedaży i marketingu, a także przekazują wiedzę z zakresu technologii oklejania obrzeży współpracującym partnerom.

Wzajemne relacje w organizacji


Dane kontaktowe

SCHILSNER Industry Group Sp. z o.o.
ul. Bierutowska 77 51-317 Wrocław
tel. +48 71 35 00 601

Godziny pracy biura:
poniedziałek-piątek: 8:00-16.00

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
x