Media o nas

Nowe wykończenie

Nowe wykończenie

29 września 2016r.

Z początkiem lipca 2016r. na rynku meblarskim zadebiutowała nowa marka obrzeży meblowych ABS dedykowana płytom meblowym KRONOSPAN. Marka SPANDER, bo o niej tu mowa, została stworzona przez wrocławskiego producenta obrzeży meblowych – SCHILSNER INDUSTRY GROUP.

Schilsner – kraj to za mało

20 kwietnia 2016r.

Polski producent obrzeży ABS od dłuższego czasu rozwija swoją sprzedaż nie tylko w kraju, ale również na zagranicznych rynkach. Dowodem na to jest coraz większa rzesza klientów na rynku wschodniej, zachodniej i południowej Europy.

Schilsner – kraj to za mało
Laideker - czas na dni otwarte

Laideker - czas na dni otwarte

11 czerwca 2015r.

Każdego roku wiosna i lato to doskonała pora na organizację wszelkiego rodzaju imprez branżowych. Wiele hurtowni meblowych w tym okresie organizuje dni otwarte, w których uczestniczą dostawcy i klienci tych placówek. Podczas tego typu imprez nie może zabraknąć stoiska z produktami oferowanymi przez wrocławskiego producenta obrzeży ABS.

Nowe produkty już w sprzedaży

9 kwietnia 2015r.

Firma Schilsner, producent obrzeży ABS, wprowadziła w marcu do sprzedaży nowe produkty: Absorfen Strong® z nową formułą oraz CON4’S – supermocny klej kontaktowy w aerozolu.

Nowe produkty już w sprzedaży
Laideker rozwija współpracę z Pfleiderer

Laideker rozwija współpracę z Pfleiderer

Luty 2015r.

Nową kolekcję obrzeży Laideker zaprezentowano podczas poznańskich targów Meble Polska 2015. Jest to kolejna odsłona współpracy między producentem płyt laminowanych Pfleiderer oraz obrzeży meblowych ABS Schilsner

Schilsner – Pallettecad i Absorfen Strong

Luty 2015r. 


Producent obrzeży ABS w marcu wprowadza do sprzedaży dwa nowe produkty. Jednym z nich jest środek do czyszczenia z ulepszoną formułą drugim zaś długo wyczekiwany klej kontaktowy w aerozolu.

Schilsner – Pallettecad i Absorfen Strong
Schilsner - nowe plany na 2015 rok

Schilsner - nowe plany na 2015 rok

15 lutego 2015r.

Rok 2014 dla Schilsner IG obfitował w wiele nowości. Kolekcja obrzeży oraz zaślepek meblowych z ABS wzbogaciła się o ponad 40 dekorów, które pojawiły się na rynku hurtowym oraz fabrycznym. Intensywny rozwój, poszerzanie kolekcji produktów czy też powiększenie sieci dystrybucji to tylko kilkakwestii, które miały znaczący wpływ na umacnianie siły marki Schilsner na polskim oraz zagranicznym rynku meblarskim. Miniony rok był zatem bardzo dynamiczny pod każdym względem.

Sezon na obrzeża ABS

8 lipca 2013r.

W branży meblowej wiosenne i letnie miesiące są dobrą okazją na różnego rodzaju imprezy. Hurtownie coraz częściej organizują dni otwarte, podczas których swoje produkty mogą zaprezentować również producenci obrzeży. Schilsner aktywnie uczestniczy w tego typu wydarzeniach, czego dowodem są prezentacje na dniach otwartych między innymi w hurtowniach Heban w Warszawie czy Juan w Długołęce i Białych Błotach.

Sezon na obrzeża ABS
Dostępne od ręki

Dostępne od ręki

Styczeń 2013r.

Obrzeża ABS firmy Schilsner, idealnie dopasowane do płyt laminowanych Kronopol Żary, oferowane są klientom poprzez szeroką sieć dystrybucji, która swoim zasięgiem obejmuje obszar całej Polski. W punktach sprzedaży poza złożeniem zamówienia nabywcy mogą uzyskać dokładną informację o aktualnej kolekcji oraz zapoznać się ze specyfikacją produktu.

Dane kontaktowe

SCHILSNER Industry Group Sp. z o.o.
ul. Bierutowska 77 51-317 Wrocław
tel. +48 71 35 00 601

Godziny pracy biura:
poniedziałek-piątek: 8:00-16.00

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
x