KONTAKT

Przedstawiciele handlowi

Znajdź najbliższego przedstawiciela

Nasi Przedstawiciele Handlowi oraz Dział Handlowy są do Państwa dyspozycji.

Prosimy wybrać Region oraz kolekcję obrzeży:
SCHILSNER - obrzeża do płyt SWISS KRONO
LAIDEKER - obrzeża do płyt PFLEIDERER
SPANDER - obrzeża do płyt KRONOSPAN
aby zobaczyć dane kontaktowe do Działu Handlowego oraz Przedstawicieli obsługujących klientów z danego regionu.

SEKRETARIAT

recepcja@schilsner.pl
tel: 71 35 00 601
fax. +48 71 32 52 671

EXPORT

export@schilsner.pl
skype: schilsner_export
tel: 609 969 900
tel: +48 71 35 00 604

Małgorzata Kiedrowicz

Patryk Kalita




KSIĘGOWOŚĆ

Monika Pietrzykowska
m.pietrzykowska@schilsner.pl
tel: 71 738 81 36

Patrycja Zawadzka
p.zawadzka@schilsner.pl
tel: 71 738 81 36

DYREKTOR FINANSOWY

Monika Przedwolska
m.przedwolska@schilsner.pl





MARKETING/PR

Maciej Ciesielski
m.ciesielski@schilsner.pl
tel: 609 477 099

MENADŻER PRODUKTU

Doradztwo techniczne
Grzegorz Sawka
g.sawka@schilsner.pl
serwis@schilsner.pl
tel: 667 733 533

DYREKTOR HANDLOWY

Mateusz Rutka
m.rutka@schilsner.pl
tel: 603 151 410

PREZES ZARZĄDU

Tomasz Pajor
t.pajor@schilsner.pl



 

Formularz kontaktowy

* pola obowiązkowe

  • Więcej
  • Więcej

Dane spółki

Schilsner Industry Group Sp. z o.o.

ul. Bierutowska 77, 51-317 Wrocław
tel. +48 71 35 00 601
Godziny pracy:
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Dane rejestrowe:

Schilsner Industry Group Sp. z o.o.
ul. Bierutowska 77, 51-317 Wrocław
NIP: 8951844799,
KRS: 0000245108
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej Kapitał zakładowy wpłacony: 850 000,00


SPRAWDŹ JAK DO NAS DOJECHAĆ

Dane kontaktowe

SCHILSNER Industry Group Sp. z o.o.
ul. Bierutowska 77 51-317 Wrocław
tel. +48 71 35 00 601

Godziny pracy biura:
poniedziałek-piątek: 8:00-16.00

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
x