Jakie są trendy w nowoczesnym wyglądzie mebli?

Moda na supermaty

 

Trendy w kuchni

Nowoczesne projekty mebli kuchennych to wciąż głównie fronty wykonane z płyty dającej efekt połysku, najlepiej wysokiego takiego jak High Gloss. Taki trend jest wciąż żywy, choć nie pozostaje bez konkurencji. Od pewnego czasu można zauważyć rosnącą popularność mebli dających efekt zupełnie odwrotny od połysku. Mowa tutaj o efekcie super mat.Czarne fronty w kuchni w supermacie fot. Meble-Piątek


To co wyróżnia nowoczesne meblarstwo to prostota i minimalizm, a kuchnia oprócz tego ma dawać jeszcze efekt elegancji i poczucia dobrego smaku. Projektowana kuchnia będzie taką, tylko wtedy jeśli meble z których zostanie wykonana będą składać się z najwyższej klasy płyty meblowej i z tej samej klasy komponentów, w tym przypadku obrzeży meblowych.
Obrzeża meblowe w supermatowej głębi

Struktura super głębokiego matu to wymiar nowoczesności na zupełnie innym poziomie. Super matowy charakter obrzeży nadaje meblom klasy, tworząc produkt elegancki i przytulny w odbiorze zarazem.

Matowe wykończenie mebla działa kojąco, a samo wnętrze wycisza i uspokaja. Lakier pochłania światło, które na niego pada, przez co odbiorca doświadcza bardzo dokładnego spojrzenia w głąb struktury.

Daje to efekt, na którym najbardziej zależy producentom i wykonawcom. Efekt „wow”. Taki niebanalny charakter produktu docenią klienci, którzy poszukują wyjątkowych doznań estetycznych.Po lewej struktura MP, po prawej i na dole ML (supermatowa).
Nowe oblicze technologii

Strukturę obrzeży meblowych z efektem super matu uzyskujemy dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii produkcyjnej. Na końcowym procesie wytwórczym w wyniku specjalnego procesu zaniknięciu ulegają pory, co uszlachetnia cały materiał, którego po tym procesie nie trzyma się nawet folia ochronna.

Zauważ dotykiem strukturę. Jest ona aksamitna i ciepła. Nazwaliśmy tę technologię „Touch – Free”, bo dowoli możesz dotykać ją palcami, a nie będzie widoczne na niej żadne zabrudzenie. Więc dowoli poznawaj ją przez dotyk! Co ważne, również dzięki tej technologii obrzeża te są o wiele bardziej odporne na uszkodzenia i zarysowania.Dostępność Obrzeży Super mat

Dostępność obrzeży meblowych supermatowych proponujemy na chwilę obecną w kolekcji X DST by Laideker dedykowanej dla Pfleiderer w strukturze ML (Matt Lacquer). W niedalekiej przyszłości technologię te chcemy zastosować wobec głównych producentów płyt, którzy proponują klientom super maty.Aby zaoferować pełną gamę komponentów, to do obrzeży meblowych proponujemy również zaślepki meblowe, wykonane z tego samego materiału co okleina.

Aktualna lista dostępności dekorów na stronie www.schilsner.pl. www.schilsner.pl.


 

Dane kontaktowe

SCHILSNER Industry Group Sp. z o.o.
ul. Bierutowska 77 51-317 Wrocław
tel. +48 71 35 00 601

Godziny pracy biura:
poniedziałek-piątek: 8:00-16.00

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
x